Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében. Elfogadom
Menü

Bemutatkozik a csapat

A csapat


Tizenötünknek összesen negyven gyereke van. A legkisebb most született, a legnagyobb most érettségizett. Mindannyian a kisebb-nagyobb gyerekeink mellett, sokszor a babánkkal együtt dolgozunk. Ha eljössz hozzánk, megtapasztalhatod, hogyan lehet szoptatás közben kendőt eladni és kölcsönöztetni, valamint kendőeladás és kölcsönöztetés közben szoptatni. Tudjuk, hogy kultúránkban ez a helyzet nem megszokott, mindemelett reméljük, hogy egyre inkább az lesz, mert hisszük, hogy ez kulcs a boldogsághoz.

Mindezzel együtt a kisgyerekes lét sok-sok alkalmazkodást kíván. Köszönjük a megértésedet, ha pl. előbb mellre tesszük kisbabánkat, és csak utána lépünk a számítógéphez, vagy ha nem vesszük fel a telefont, amikor a családunkkal vagyunk. Amint tudunk, visszahívunk.


Egyed Judit

♦  hordozási tanácsadó, oktató

e-mail: egyedjudit@hordozo.hu
telefon: +36309523671

 


Erdő Lenke

♦  hordozási tanácsadó, oktató

e-mail: lenke@hordozo.hu
telefon: +36204169491

Bemutatkozás


Eszes Kinga

♦  hordozási tanácsadó, oktató

e-mail: kinga@hordozo.hu
telefon: +36209319854

 

 


Fülöpné Czakó Mónika - Moncsa

♦  marketinges és kereskedelmi ügyintéző
♦  hordozási tanácsadó

e-mail: moncsa@hordozo.hu
telefon: +36204652614

 


Kalmár Szandi

♦  alvásszakértő
♦  a cumisüveges gondoskodás szakértője
♦  hordozási tanácsadó, oktató

 

e-mail: szandi@hordozo.hu
telefon: +36305651759

      Bemutatkozás


Kozári Csilla

♦  kereskedelmi és logisztikai ügyintéző

e-mail: csilla@hordozo.hu



 


Kőműves Tímea

♦  kereskedelmi és pénzügyi ügyintéző

e-mail: hordozohaz@hordozo.hu

 

 


Luczay Réka Laura

♦  hordozási tanácsadó, oktató

e-mail: reka@hordozo.hu
telefon: +36209757507

Bemutatkozás


Magyarné Hámori Veronika

♦  hordozási tanácsadó, oktató
♦  a Hordozóház varrodájának szakmai vezetője
♦  Waldorf szellemiséggel alkotott gyakorlóbabáink varrója és a hordozóeszközök gyógyítója, kényeztetője

Bemutatkozás
 


Menczer Judit

♦  hordozási tanácsadó, oktató

e-mail: judit@hordozo.hu
telefon: +36207703855

Bemutatkozás
 


Nádas Eszter

♦  hordozási tanácsadó, oktató
♦ 
dúla és önkéntes szoptatási segítő

e-mail: eszter@hordozo.hu
telefon: (20) 447 8694

Bemutatkozás


Ónodi Ágnes

♦  hordozási tanácsadó, oktató
♦  a hordozásitanácsadó-képzés vezetője
♦  együttműködő kommunikációs (EMK) tréner
♦  mozgásfejlődési szakértő, szabad mozgás szakértő
♦  a Hordozóház alapítója és vezetője

e-mail: agi@hordozo.hu
telefon: +36308476226

   Bemutatkozás


Szabó Vera

♦  hordozási tanácsadó, oktató
♦  a Hordozóház történeti és néprajzi babahordozó-eszköz gyűjteményének alapítója és vezetője
♦  a Hordozóház alapítója és vezetője

e-mail: vera@hordozo.hu
telefon: +3620/931-98-54


 


Toma Ildikó

♦  gyógyszerész
♦ 
IBCLC szoptatási szaktanácsadó
♦ 
alvásszakértő

e-mail: tomaildi@hordozo.hu,
telefon: +36302979318
Bemutatkozás


Zagyi Linda

♦  konduktor
♦  korai fejlesztő
♦ 
DSZIT (dinamikus szenzoros integrációs)-terapeuta
♦ 
hordozási tanácsadó

 

Keresés